tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

02 Gru 2022

Polsko-Czeskie Seminarium online:

 

 

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze
i
Wyższa Zawodowa Szkoła Medyczna, Średnia Szkoła Medyczna
i Akademia Biznesu w Trutnovie

zapraszają na polsko-czeskie seminarium online na temat:

 

Budowanie dobrego wizerunku uczelni i szkół w zmieniającej się rzeczywistości-nauczanie hybrydowe, zmiana narzędzi marketingu i przekazu, wdrażanie nowych technologii oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych kadry.

 

07 GRUDNIA 2022 GODZ. 16:30
Platforma Zoom. Wstęp wolny.

 

 

W zmieniającej się rzeczywistości popandemicznej chcemy zwrócić szczególną uwagę na wyzwania związane z jakością kształcenia oraz budowaniem dobrego wizerunku uczelni oraz szkół. Doświadczenia pandemiczne zmusiły nas do wykorzystywania zróżnicowanych środków przekazu oraz  form współpracy ze studentami. 

 

Spotkanie jest przeznaczone dla  dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów, studentów, przedstawicieli różnych placówek oświatowych, firm, kuratoriów i wszystkich innych osób, którym bliskie są tematy edukacji – przedstawicieli biznesu, członków rodzin osób uczących się, osób aktywnych zawodowo, ale też tych, które są już na emeryturze. Najciekawsze głosy z dyskusji zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie internetowej https://www.cz-pl-transedu.eu/.

 

Dołącz do spotkania ZOOM: 
 

https://zoom.us/j/92147355872?pwd=bitPWWZUMVZ5MTZyQ01RalZnMWpGZz09

Identyfikator spotkania: 921 4735 5872
 

Kod dostępu: Pn7CuF

 

            PAWEŁ TKACZYK, MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION

  

Jest strategiem, właścicielem agencji MIDEA, autorem trzech bestsellerowych książek i mówcą publicznym. Poza książkami i blogiem, pisze regularnie do branżowych czasopism, takich jak „Brief” czy „Marketing w praktyce ".Miłośnik starych horrorów i filmów s-f. Nałogowy komputerowiec i gadżeciarz, zapalony fan nowych technologii, kinomaniak.

 

 

                                  

                                   

   MGR BARBORA JERABKOVA

 

Jest nauczycielem edukacji plastycznej. Specjalizuje się w kreatywnym wykorzystaniu technologii informatycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biorąc udział w spotkaniu wyrażają Państwo zgodę na utrwalenie, wykorzystanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku przez organizatora wydarzenia.

Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach programu Unii Europejskiej: INTERREG Polska-Czechy Przekraczamy Granice, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, projekt Platforma internetowa zawierająca informacje dla nauczycieli i kierownictwa szkół w regionie transgranicznym/ Online digitální platforma s informacemi pro pedagogy a management škol v přeshraničním regionu: CZ.11.4.120/0.0/0.0/20_032/0002839.
 

PROGRAM SPOTKANIA DOSTĘPNY TUTAJ

 

https://kans.pl/img/images/old/logo_poziomo%20%E2%80%94%20kopia.png

Powrót wstecz